Galeria Extravagance

logotyp
Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki
pon.-pt. od 8:00 do 19:00
sob. – nd. Od 15:00 do 19:00
Sosnowiec 41-211
ul. Zamkowa 2

Pasje utajone – psychologia głębi C.G. Junga. W poszukiwaniu natury człowieka

KLUB EXTRAVAGANCE (spotkanie autorskie)
03.12.2018 (poniedziałek) godz. 18 00
dr hab. MIROSŁAW PIRÓG
Pasje utajone – psychologia głębi C.G. Junga. W poszukiwaniu natury człowieka
 
„Psychologia Junga jest dla mnie od ponad trzydziestu lat głównym źródłem inspiracji i podstawowym narzędziem rozumienia siebie samego. Filozofia, religia, kultura i psychologia łączą się w jego dziele w spójną całość, której fundamentem jest całkowitość człowieka. Pojmuję życie jako dążenie do tej całkowitości, przejawiającej się w poznawaniu samego siebie, jak i w związkach oraz relacjach z innymi. W prowadzonych przeze mnie wykładach
i warsztatach zawsze dążę do przekazania wiedzy o tym, jak możemy osiągnąć ową całkowitość. Pozwala ona nam dobrze funkcjonować i osiągnąć satysfakcję w życiu, jak również pozwala stać się wartościowymi członkami społeczeństwa. Psychologia jungowska jest ścieżką, dzięki której nasze życie nabiera sensu, jest współczesną formą poszukiwania tego, co starożytna filozofia nazywała szczęściem”. (Mirosław Piróg)
Miejsce wydarzenia:
Sosnowieckie Centrum Sztuki – Zamek Sielecki, Galeria Extravagance
Sosnowiec, ul Zamkowa 2

Zapraszają:
Adriana Zimnowoda, Małgorzata Malinowska-Klimek
 
Akceptuję
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
hermesbirkinae parsmovies