Galeria Extravagance

logotyp
Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki
pon.-pt. od 8:00 do 19:00
sob. – nd. Od 15:00 do 19:00
Sosnowiec 41-211
ul. Zamkowa 2

Nic nas nie łączy (?) Michał Cygan, Agnieszka Karnas, Nadia Świerczyna

2.12.2016 (piątek), godz. 18.00
Wernisaż wystawy:
Nic nas nie łączy (?)
Michał Cygan, Agnieszka Karnas, Nadia Świerczyna.

W programie:
- oprowadzanie kuratorsko-autorskie,

- otwarcie wystawy
"Wystawa prezentuje osiągnięcia młodych absolwentów Akademii sztuk Pięknych w Katowicach. podejmują oni różne tematy: od związków rodzinnych, poprzez tożsamość kulturową do czystej abstrakcji. stosują bardzo różnorodne środki wyrazu, wśród, których malarstwo wchodzi w dialog z instalacją artystyczną i nowocześnie wykorzystywaną przestrzenią. młodzi twórcy niezwykle trafnie podejmują problem komunikacji z widzem, który jest zapraszany do wspólnej wędrówki w świat artystyczny, ale również w głąb siebie. we wszystkich tych realizacjach widzę nieograniczony potencjał twórczy, oryginalność i świeżość wypowiedzi, które są, moim zdaniem, elementem łączącym te dzieła w spójną, ciekawą wystawę".

Wystawa pod Honorowym Patronatem Rektora
Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach - prof. Antoniego Cygana.


Kurator: Małgorzata Malinowska-Klimek
Na wernisaż wstęp wolny
Wystawa potrwa do 15.01.2017

W związku z niezależnymi od nas problemami technicznymi, wystawa „Nic nas nie łączy (?)” jest skrócona o kilka dni i potrwa do 9 stycznia 2017 roku. Przepraszamy za utrudnienie i zapraszamy do zwiedzania wcześniej!


Katalog interaktywnyAkceptuję
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
hermesbirkinae parsmovies