Galeria Extravagance

logotyp
Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki
pon.-pt. od 8:00 do 19:00
sob. – nd. Od 15:00 do 19:00
Sosnowiec 41-211
ul. Zamkowa 2

STREFA WYKLUCZENIA-ANNA BUJAK

wernisaż wystawy:
06.03.2015 godz. 18.00


Anna Bujak ur. 1979, rzeźbiarka, autorka instalacji, rysunków I fotomontaży.
W latach 2006-2011 studiowała na Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu. Pracę dyplomową z wyróżnieniem obroniła w 2011. Swoje prace prezentowała na kilkunastu wystawach indywidualnych i kilkudziesięciu wystawach zbiorowych w kraju i za granicą. W 2015 roku nominowana do WARTO, nagrody kulturalnej Gazety Wyborczej Wrocław dla młodych artystów w dziedzinie sztuk wizualnych. Mieszka i pracuje we Wrocławiu.

Strefa wykluczenia
Projekt Strefa wykluczenia może być interpretowany wieloznacznie. Można go rozumieć jako obszar zwierzęcy/zwierzęcości, który człowiek za wszelką cenę pragnie oddzielić od tego co zdefiniowane zostało jako ludzkie, lub jako miejsce dotknięte tajemniczą katastrofą, gdzie odcięte zostały byty kalekie, wybrakowane. Strefa wykluczenia to blizna po kataklizmie, która wydaje się sama nadawać formę temu co znajduje się wewnątrz i sama wyznacza swoje granice.Akceptuję
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
hermesbirkinae parsmovies