Galeria Extravagance

logotyp
Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki
pon.-pt. od 8:00 do 19:00
sob. – nd. Od 15:00 do 19:00
Sosnowiec 41-211
ul. Zamkowa 2

XVII SOSNOWIECKIE SPOTKANIA ARTYSTYCZNE PLENER FOTOGRAFICZNY PT. „MORZE, MOŻE...”

Do 30.11.2014
Wystawa: XVII Sosnowieckie Spotkania Artystyczne Plener Fotograficzny
pt. „Morze, może...”

Jak co roku w październiku wystawa poplenerowa jest dorocznym podsumowaniem dorobku artystycznego sosnowieckich fotografików oraz zaproszonych gości.  Jest to również odpowiedź jak podejść do tematu, który jest przewodnim motywem Pleneru. Miasta naszego kraju, wsie, uzdrowiska zmieniły swe oblicza, ale morze, polskie morze jest jak przed wiekami najpiękniejsze.
Stąd temat pleneru: „Morze, może...” - temat trudny, ale do rozwiązania.

Każdy z uczestników jest osobowością twórczą i takie są też prace. Mam nadzieję, że wywołają u oglądających wystawę poplenerową trochę wzruszeń, uśmiechów oraz miłych wspomnień.

Komisarz Pleneru Fotograficznego: Jerzy Łakomski

Lista uczestników Pleneru Fotograficznego:
Anna66 Andrzejewska, Marek Bebłot, Joanna Bratko-Lityńska, Jerzy Chrapka, Paweł Dusza, Monika Gruszewicz, Michał Kusiak, Jerzy Łakomski, Stanisław Michalski, Damian Mickoś, Anna Mika, Kamil Myszkowski, Andrzej Niczewski, Zbigniew Podsiadło, Teresa Solarz, Maciej Stobierski, Marek Wesołowski, Paweł Więcławek, Ewa  Zawadzka. 

Kurator wystawy: Adriana Zimnowoda  
Akceptuję
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
hermesbirkinae parsmovies