Galeria Extravagance

logotyp
Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki
pon.- pt. od 10:00 do 18:00
sob.- nd. od 15.00 do 18.00
Sosnowiec 41-211
ul. Zamkowa 2

PAPIEROWE KRAJOBRAZY. WYSTAWA FOTOGRAFII

Kamil Myszkowski
„Papierowe krajobrazy”, wystawa fotografii
kuratorka Małgorzata Malinowska-Klimek
wernisaż 21 stycznia (piątek) 2022 godz. 18.00

Ilość gości na wernisażu będzie dostosowana do aktualnych wymogów epidemiologicznych.
Udział w wernisażu dla osób niezaszczepionych możliwy wyłącznie za okazaniem wejściówki (do pobrania w Zamku Sieleckim lub w Centrum Informacji Miejskiej w Sosnowcu).


„Papierowe krajobrazy” są wynikiem wizji, które zaczęły się pojawiać, ponieważ zafascynowały mnie książki i wszystko, co z nimi związane. Biblioteka zawsze pobudzała moją wyobraźnię, ekscytowała, a figura obsesyjnego bibliofila była najbliższą mi postawą. Dzięki przenikaniu się fotografii, instalacji artystycznej z krajobrazem i obiektem, jakim jest książka, staję się kreatorem nowych rzeczywistości na styku mediów. Mam nadzieję, że widz zaczyta się w stworzonych przeze mnie wizerunkach, które przecież nie są wcale tak nierealne. A może wszystko oparte jest na książkach? Może wszechświat jest wielką księgą z nieskończoną ilością stron? 
Kamil Myszkowski

Wystawa potrwa do 16 kwietnia 2022 roku. 


Akceptuję
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
hermesbirkinae parsmovies