Galeria Extravagance

logotyp
Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki
pon.-pt. od 8:00 do 19:00
sob. – nd. Od 15:00 do 19:00
Sosnowiec 41-211
ul. Zamkowa 2

warsztaty pt. „Ekostreet”.

15 czerwca 20012 r. od godz. w ramach IV edycji Artystycznej Reakcji Twórczej odbędą się warsztaty pt. „Ekostreet”.

Warsztaty street-artu przeznaczone są dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz osób dorosłych.  W ramach warsztatów uczestnicy pod kierunkiem prowadzącej artystki wykonają mural na kilkudziesięciometrowym płocie w Parku Sieleckim nieopodal Zamku. Warsztaty poprowadzi Magda Drobczyk. Jest  to artystka multimedialna. Plakacistka. Projektantka graficzna. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Realizuje się w przestrzeni publicznej, stąd jej projekty można znaleźć na ulicach Katowic, a jej mural zdobi najbardziej alternatywną miejscówkę w tym mieście, czyli KATO.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapisy pod numerem tel. 32 296 30 27. Ilość miejsc ograniczona.

W razie niepogody organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminu, o czym uczestnicy zostaliby powiadomieni telefonicznie.

UWAGA

Dla uczestników warsztatów Ekostreet materiały archiwalne w postaci płyt DVD są do odebrania w recepcji SCS-ZS w godzinach otwarcia instytucji




Akceptuję
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
hermesbirkinae parsmovies