Wydarzenia / Edukacja

logotyp
Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki
pon.- pt. od 8:00 do 19:00
sob.- nd. od 15.00 do 19.00
Sosnowiec 41-211
ul. Zamkowa 2

Musical dla dzieci pt.: "O małej Syrence w niejednej piosence".

6.12.2015 (niedziela), godz. 16.00
Musical  dla dzieci pt.: "O małej Syrence w niejednej piosence" w wykonaniu Teatru Moich Marzeń z Chorzowa.

Reżyseria: Ewelina Tabaka.
Muzyka i teksty piosenek: Rafał Gołąbowski.
Występują: Agnieszka Bednarz, Anna Tarnawska, Jarosław Tyran, Błażej Olma, Grzegorz Żyła, Justyna Masłowska, Katarzyna Pawłowska.

"... Kiedyś przyjdzie taki dzień, że spełni się Twój najpiękniejszy sen. Teraz nie wiem jaki i gdzie..." To przesłanie musicalu wykonawcy dedykują wszystkim marzycielom! Tym razem zawędrujecie wraz z bohaterami w głębiny oceanu. Poznacie tam małą syrenkę Vivien, jej stanowczego ojca - króla Nefryta, zabawnego kraba Szachwarę oraz podstępną wiedźmę Zewlagę. Na brzegu wielkiej wody pojawi się książę Edmund, wypatrujący co dnia dziewczyny, która ocaliła mu życie podczas szalejącego sztormu, jego urocza mama - królowa Hortensja oraz niezastąpiony kucharz Fryc wraz z marynarzami.
"Co łączy te wszystkie postaci? Przekonacie się przyjmując nasze zaproszenie na spektakl, a Wasze wzruszenia, uśmiech na twarzy i aplauz będą dopełnieniem tego, co stworzyliśmy z myślą o najmłodszych miłośnikach muzycznego teatru".

Po spektaklu zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie ze Świętym Mikołajem i jego przyjaciółmi.

Bilety: 5 zł (dziecko), 10 zł (dorosły).
Do nabycia w siedzibie SCS - ZS i CIM od dnia 23.11.2015 r.
Nie prowadzimy rezerwacji miejsc.
Organizacja: Monika Pawlas-Polańska
Akceptuję
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
hermesbirkinae parsmovies