Wydarzenia / Edukacja

logotyp
Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki
pon.-pt. od 8:00 do 19:00
sob. – nd. Od 15:00 do 19:00
Sosnowiec 41-211
ul. Zamkowa 2

FOLIBA

17.11.2017 (piątek), godz. 18.00
Koncert zespołu FOLIBA
Foliba to grupa odnajdująca korzenie w transowym brzmieniu Afrykańskiej muzyki perkusyjnej. Wielobarwne struktury rytmiczne powoływane są do życia, jako wibracja powietrza i ciała. Energetyczne rytmy w klimacie podzwrotnikowym!
Zespół koncertuje już ponad 10 lat i ma w swoim bagażu niemało doświadczeń. Fascynacja afrykańską muzyką i tańcem prowadzi, co poniektórych jego członków aż do źródeł na Czerwonym Lądzie. Bywa też, że Afryka odwiedza Folibę, która gości na swoim pokładzie znakomitych muzyków z Wybrzeża Kości Słoniowej, Burkina Faso, Senegalu, Gwinei i Gambii.
Po koncercie zapraszamy na wspólne koncercie zapraszamy na wspólne granie z zespołem. Muzycy zaprezentują różnorodność bębnów i perkusjonaliów. Pokarzą podstawowe uderzenia tradycyjnych rytmów pochodzących z Zachodniej Afryki oraz techniki gry na bębnach afrykańskich.

Bilety w cenie 15 zł i 10 zł.
Do nabycia od 6.11.2017 w SCS-ZS, ul. Zamkowa 2 oraz CIM w Sosnowcu, ul. Warszawska 3/20
Nie prowadzimy rezerwacji biletów.
Organizator: Karolina SkrzeczkowskaAkceptuję
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
hermesbirkinae parsmovies