Wydarzenia / Edukacja

logotyp
Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki
pon.-pt. od 8:00 do 19:00
sob. – nd. Od 15:00 do 19:00
Sosnowiec 41-211
ul. Zamkowa 2

IDA ZALEWSKA

13.11.2015 (piątek), godz. 18.00
Koncert jazzowy - IDA ZALEWSKA

Przez kilka lat Ida Zalewska śpiewała w akustycznym bluesowym trio Terraplane. Z nimi śpiewała na największych festiwalach w Polsce: Rawa Blues, Olsztyńskie Noce Bluesowe, Jimiway itd.
Wydaną płytą "As sung by Billie Holiday" Ida zdobyła uznanie publiczności i krytyków jazzowych. Natomiast popularność medialną Idzie dodało uczestnictwo w The Voice of Poland III.
Aktualnie artystka szykuje się do wydania kolejnej płyty, tym razem autorskiej. Premiera wydawnictwa planowana jest na luty 2016 r.
W skład zespołu Idy zalewskiej wchodzą muzycy zaliczający się do czołówki młodych polskich jazzmanów: Kuba Płużek, Szymon Mika, Kuba Dworak, Damian Niewiński. Mimo młodego wieku wielu ma na swoim koncie autorskie płyty, zwycięstwa na wielu festiwalach i w konkursach (m.in. Nominacją do Fryderyka 2014 Kuba Płużka)oraz współpracę z takimi muzykami jak: Zbigniew Namysłowski, Arek Skolik, Frank Parker, Nigel Kennedy, Piotr Rubik, Irek Dudek, Nathan Williams, Piotr Baron, Stanisław Soyka i wieloma innymi.

Bilet: 15 zł
Do nabycia w siedzibie SCS - ZS i CIM od dnia 2.11.2015 r.
Nie prowadzimy rezerwacji miejsc.
Organizacja: Karolina SkrzeczkowskaAkceptuję
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
hermesbirkinae parsmovies