Wydarzenia / Edukacja

logotyp
Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki
pon.-pt. od 8:00 do 19:00
sob. – nd. Od 15:00 do 19:00
Sosnowiec 41-211
ul. Zamkowa 2

KLUB MŁODEGO OBYWATELA - ONLINE


Jak odnaleźć się w tak dynamicznie rozwijającym się świecie, gdzie jesteśmy ciągle poddawani wpływom, jak radzić sobie z selekcją zalewających nas informacji, jak świadomie korzystać z przysługujących nam praw ?

Zapraszamy młodzież na spotkania z gośćmi reprezentującymi różne dziedziny życia społecznego (polityka, ekonomia, filozofia, sztuka, biznes, socjologia, działalność społeczna), które będą okazją do wymiany poglądów i twórczej dyskusji o bieżących sprawach i nurtujących problemach. Umiejętność krytycznego myślenia jest podstawą do rozumienia związków między faktami, dokonywania analizy i korekty własnych rozważań. To także klucz do samorozwoju i poprawy naszego funkcjonowania. Proponując formułę dyskusji, mamy nadzieję sprowokować uczestników spotkania do konfrontacji wzajemnych poglądów ale przede wszystkim dajemy możliwość spotkania z ludźmi, którzy osiągnęli sukces w dziedzinie, którą się zajmują i którzy będą się dzielić swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami i refleksjami.

Na najbliższych spotkaniach udział potwierdzili senator Marek Borowski, profesor Tadeusz Gadacz, Alicja Dyfratyka.
Spotkania będą raz w miesiącu w czwartki.
Najbliższe spotkanie z senatorem Markiem Borowskim odbędzie się 22 października 2020 roku o godzinie 17.oo.Transmisja wydarzenia zostanie udostępniona na profilu Facebook:
Joanna Sekuła Senator RP
Sosnowieckie Centrum Sztuki – Zamek Sielecki
a także w wydarzeniu o godz. 17.00

 


Akceptuję
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
hermesbirkinae parsmovies