Dzisiaj jest Wtorek, 17 września 2019

Kontakt

logotyp
Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki
pon.- pt. od 8:00 do 19:00
sob.- nd. od 15.00 do 19.00
Sosnowiec 41-211
ul. Zamkowa 2

Dane teleadresowe

Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki
ul. Zamkowa 2, 41-211 Sosnowiec
tel./fax 32 266 38 42
centrum@zameksielecki.pl

Dyrektor tel. 32 266 38 42
Jolanta Skorus
j.skorus@zameksielecki.pl 32 266 38 42


Galeria Extravagance

Małgorzata Malinowska-Klimek
– kurator
m.klimek@zameksielecki.pl

Adriana Zimnowoda - kurator
a.zimnowoda@zameksielecki.pl

 


Dział Programowy i Obsługi Imprez 032 297 90 76


Monika Kempara - kurator (wystawy historyczne)
m.kempara@zameksielecki.pl

Monika Pawlas-Polańska – specjalista ds. organizacji imprez
m.pawlas@zameksielecki.pl

Paweł Pytel – specjalista ds. promocji i kontaktów z otoczeniem
p.pytel@zameksielecki.pl

Ewa Warchulińska-Dąbek - specjalista – animator kultury
e.warchulinska@zameksielecki.pl

Adrianna Pionka – specjalista – animator kultury
a.pionka@zameksielecki.pl

Ewa Kozera - specjalista – animator kultury
e.kozera@zameksielecki.pl

Ryszard Gęsikowski - specjalista – grafik
r.gesikowski@zameksielecki.pl


 

Księgowość 32 266 38 42

Wioletta Chytry - główna księgowa
w.chytry@zameksielecki.pl

Izabela Morton - księgowa
i.morton@zameksielecki.pl

Dorota Wojciechowska - kasjer/magazynier
d.wojciechowska@zameksielecki.pl

 

Kadry 32 266 38 42

Joanna Rak - Specjalista ds. kadrowych
j.rak@zameksielecki.pl

 

Akceptuję
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
hermesbirkinae parsmovies